Prywatna Agencja Wywiadowcza Redigo we Wrocławiu

REDIGO

Posiadamy żelazne zasady postępowania:

Kreatywność

Kreatywność

Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać.

Gwarancje

Gwarancje

Lubimy swoją pracę, wykonujemy zadania tak, żeby osiągnąć efekt, a z uwagi na charakter pracy kierujemy się honorowym kodeksem najemnika.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Tajna praca wymaga tylko jednego ... musi pozostać tajna, dzięki temu interes klienta jest naszym własnym interesem.

Nasza agencja detektywistyczna współpracuje z najlepszymi wywiadowcami z terenu z całego kraju, dzięki temu gwarantujemy poziom usług daleko przekraczający tradycyjny zakres oferowany przez „prywatnego detektywa".

Oprócz pełnej obsługi (także prawnej) zwykłych spraw rodzinnych, naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi we wszystkich obszarach dotyczących bezpieczeństwa obrotu gospodarczego – pomagamy zapobiegać zagrożeniom pojawiającym się na skutek nieuczciwości kontrahentów, pracowników, agresywnej konkurencji, czy też nadużywania uprawnień przez urzędników i funkcjonariuszy organów ścigania.

Oferta

Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz do firm, które zmagają się z nieuczciwością w obrocie gospodarczym i poszukują agencji detektywistycznej, która pomoże im rozwiązać problemy – od zwykłych niezapłaconych faktur aż do wywiadu korporacyjnego. Oferujemy możliwość wynajęcia prywatnych detektywów, wykrywanie podsłuchów, windykację karną (skuteczny bicz na oszustów) - wywiad i kontrwywiad gospodarczy, a także doradztwo prawne. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

Prywatny detektyw

Prywatny detektyw

Bezpieczny jest tylko ten, kto strzeże się, gdy jest bezpieczny – jeśli więc uważasz, że mogłeś paść ofiarą oszustwa wskutek uśpienia Twojej czujności, zatrudnij prywatnego detektywa i dowiedz się, kto może Ci źle życzyć.

Dowiedz się więcej

Podsłuchy, wykrywanie podsłuchów

Podsłuchy, wykrywanie podsłuchów

Podejrzewasz, że ktoś zamontował podsłuch w Twojej firmie, a Ty czujesz, że jesteś inwigilowany? Zobacz jak możemy Ci pomóc, poprzez wykrywanie podsłuchów i sprawdź, jak zachować w tym przypadku niezbędną dyskrecję.

Dowiedz się więcej

Windykacja karna

Windykacja karna

Dłużnicy coraz częściej czują się bezkarni – windykacja karna to skuteczny bicz na oszustów, który pozwoli Ci odzyskać należne pieniądze i uniknąć stresu związanego ze skomplikowanymi procedurami oraz biurokracją w administracji.

Dowiedz się więcej

Wywiad i kontrwywiad gospodarczy

Wywiad i kontrwywiad gospodarczy

Dzięki nowoczesnym technikom wywiadowczym i kontrinwigilacyjnym zapewniamy wysoką skuteczność w wykrywaniu oszustw lub próby oszustw gospodarczych w nieuczciwie prowadzonych przedsiębiorstwach.

Dowiedz się więcej

Doradztwo prawne - broker usług

Doradztwo prawne - broker usług

Jeśli nie masz pewności, czy usługi oferowane przez daną firmę są uczciwe, skonsultuj się z nami – nasza działalność ułatwia nam skuteczne weryfikowanie jakości usług proponowanych przez przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej

Informatyka śledcza

Informatyka śledcza

Gwarantujemy profesjonalne wykonanie audytów bezpieczeństwa, testów penetracyjnych, projektów bezpiecznych sieci wewnętrznych, nasi specjaliści potrafią wykonać wejście nawet do bardzo dobrze zabezpieczonych struktur IT.

Dowiedz się więcej

Zabezpieczenia antypodsłuchowe

Zabezpieczenia antypodsłuchowe

Potrafimy zbudować w oparciu o długoletnią współpracę w jedną z wiodących nt. UE firm prywatnych (niepowiązaną z żadnym wywiadem państwowym) profesjonalne pomieszczenia bezpieczne, nawet na poziomie „Akwarium”.

Dowiedz się więcej

Szyfrowanie informacji

Szyfrowanie informacji

… Wszystkie dostępne w pierwszej dziesiątce wyników wyszukania Google algorytmy szyfrujące zarówno wykorzystywane na poziomie programowym, jak i sprzętowym posiadają tylne wejścia, żaden z rodziny AES, DES, Serpent, Mars, Twofisch itd. nie zapewnia bezpieczeństwa … zostały napisane na zlecenie NSA, a przecież żaden producent zamka nie pozbawi się możliwości jego otworzenia, prawdziwa kryptologia wymaga innego podejścia …

Dowiedz się więcej

Szkolenia i  praktyki detektywistyczne

Szkolenia i praktyki detektywistyczne

Przeprowadzamy szkolenia wymagane przepisami państwowymi w celu uzyskania licencji detektywistycznej, zakończone uzyskaniem certyfikatu na podstawie którego można składać dokumenty urzędowe. W ramach szkolenia udostępniamy praktyki wymagane w szkołach prowadzących kursy stacjonarne, umożliwiające uzyskanie zatrudnienia w firmach detektywistycznych i ochroniarskich. Dzięki naszej ofercie uzyskasz wymagane zaświadczenia w konkurencyjnej cenie!

Dowiedz się więcej

Zlecenia specjalne

„To niemożliwe”, „Daj spokój, mnie już nic nie zaskoczy” – ile razy ktoś rzucał takie stwierdzenia? Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że życie cały czas biegnie do przodu. Przecież nie tak dawno nikt by nie pomyślał, że z pozoru szalony pomysł stworzenia czytnika myśli, za kilka lat prawdopodobnie wejdzie już w życie. W naszej agencji detektywistycznej wszystko jest możliwe, dlatego, jeśli zmagasz się z problemem, z którym nikt do tej pory nie potrafił Ci pomóc, to jesteś we właściwym miejscu.

Słownik pojęć

Czarna owca, gorący informator, agent urojony – zastanawiasz się, co to może oznaczać? Nasza współpraca na pewno będzie przebiegać sprawniej, jeśli zapoznasz się z niezbędną terminologią panującą wśród prywatnych detektywów oraz agencji detektywistycznych. Zapraszamy Cię do lektury naszego słownika pojęć.

Prywatny Detektyw

Szukasz prywatnego detektywa we Wrocławiu? Zgłoś się do nas!

P.A.W. REDIGO sp. z o.o.
Dane firmowe/dane do faktury:
Kasztanowa 20/8
53-125 Wrocław

Konto Skype: geheimdiensten_agentur
NIP: 8942862533
REGON: 933042312
KRS: 0000221414
nr wpisu MSWiA: RD-41/2008

Wszelkie materiały umieszczone w serwisie prezentujące warunki wykonania usług i/lub sprzedaży produktów, są informacją handlową i nie  mogą być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ustęp 1 Kodeksu  Cywilnego. Stanowią one zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71  Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w  rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.