Cennik detektywa

Cennik usług detektywistycznych

Cennik Detektywa

Profesjonalne usługi detektywistyczne muszą opierać się na standardach pracy znanych od 100 lat. Wbrew pozorom detektyw nie pracuje głównie w terenie, najdroższa część pracy – obserwacja powinna służyć udokumentowaniu już ugruntowanych podejrzeń. Zdajemy sobie sprawę, że niestety większość detektywów ma blade pojęcie o zawodzie, nie jest to ich wina, gdyż obowiązkowe szkolenie określone przepisami jest całkowicie bezsensowne merytorycznie, nieprzydatne w pracy, więc czerpią swoją wiedzę z filmów, lub wykonują pracę którą można porównać do paparazzi, po czym sporządzają sprawozdanie, zwierające zdjęcia i parę zdań tekstu. W ciągu 20 letniej praktyki zawodowej widzieliśmy mnóstwo takich dokumentów o zerowej wartości dowodowej, nieprzydatnych w sądzie. Proszę zwrócić uwagę, że prawie wszystkie wyniki wyszukania „cennik detektywa” zawierają tylko gołe stwierdzenia w stylu „każda sprawa jest inna, zapraszamy do kontaktu”. My nie obawiamy się podania rzeczywistych twardych zasad pracy i rozliczeń, jak niżej.

CENNIK SZCZEGÓŁOWY (ceny netto)

 1. Przyjęcie zlecenia.
  1. Rozmowa na temat problemu, zebranie informacji, sporządzenie oferty.
   • 1 rgodz. - 0zł., każda następna rozpoczęta rgodz. - 80zł.
  2. Opracowanie operacyjne (zebranie informacji na temat osób/firm będących przedmiotem zlecenia, bez którego podjęcie czynności jest zwyczajnym oszustwem):
   • w przypadku spraw prywatnych nie stwarzających zagrożenia kryminalnego – 1000zł. osoba/firma
   • w sprawach gospodarczych i stwarzających zagrożenie kryminalne – 2000zł. osoba/firma
   • w sprawach dotyczących grup przestępczych lub stwarzających zagrożenie ze względu na tło polityczne – 4000zł. osoba/firma

  Na podstawie informacji z opracowania powstaje plan operacyjny, który może przybrać formę rozpracowania, kombinacji lub gry operacyjnej.

 2. Czynności terenowe na podstawie planu operacyjnego.
  1. Obserwacja (jedna osoba NIGDY nie śledzi jednej osoby, to niemożliwe i próby takiego działania mogą tylko zaszkodzić klientowi), w zależności od trybu życia, pracy i innych cech figuranta lub obiektu (osoby/osób, miejsca, firmy, itp. wobec której/-ych są podejmowane czynności):
   • w sprawach prywatnych wykonywanych w zespole 2-osobowym z jednym pojazdem mechanicznym – 120zł./rgodz.
   • wobec figurantów cechujących się paranoją, posiadających przeszkolenie służbowe lub spodziewających się obserwacji – 200zł./rgodz.
   • powyżej 5 dni czynności zaplanowanych z góry – rabat 10%
   • powyżej 14 dni czynności zaplanowanych z góry – rabat 20%
   • zwrot kosztów na podstawie paragonów, faktur (udokumentowanych): paliwo, wyżywienie, noclegi, zużyte materiały i środki techniczne.
   • użycie środków techniki operacyjnej – koszt zakupu / wypożyczenia, ew. kaucja gwarancyjna w wypadku możliwości zniszczenia urządzeń.
  2. Werbunek / wprowadzenie i prowadzenie osobowych źródeł informacji – 80zł./rgodz.
   • zwrot kosztów funduszu operacyjnego (wynagrodzenia OZI) + zwrot kosztów j/w (pkt.1).
   • wynagrodzenie agenta przykrywkowego (np. pracownika wprowadzonego do firmy konkurencyjnej – TYLKO w wypadku podejrzeń dotyczących czynów karalnych większej wagi, popełnianych na szkodę klienta) – w wysokości dodatkowej (drugiej) pensji – jak w rozpracowywanym obiekcie + 50% za prowadzenie OZI.
  3. Planowanie, szkolenie, projektowanie, nadzór, analiza informacji BZI (Bezosobowych Źródeł Informacji czyli środków techniki operacyjnej) – TYLKO w wypadku powstania stanu prawnego kontratypu lub na terenie/w obiekcie/pojeździe mechanicznym należącym do klienta, w ramach obowiązujących przepisów:
   • przygotowanie i analiza możliwości – 80zł./rgodz.
   • zakup części/urządzeń, kompletowanie sprzętu: + 25% do ceny zakupu.
   • szkolenie klienta/odbiorcy – 80zł./rgodz.
   • analiza informacji, przepisywanie nagrań, obróbka materiału video, itp. - 50zł./rgodz.
 3. Wykrywanie podsłuchów.
  1. Podstawowy zakres badania kontr-inwigilacyjnego w celu wykrycia urządzeń cywilnych wykonywane przez 1 osobę – 100zł./rgodz.
  2. Podstawowy zakres badania kontr-inwigilacyjnego w celu wykrycia urządzeń zamontowanych w pojeździe mechanicznym – 300zł.
  3. Pełny zakres badania kontr-inwigilacyjnego w celu wykrycia urządzeń profesjonalnych wykonywane przez 3 osoby:
   • skanowanie i analiza widma elektromagnetycznego, badanie powierzchni płaskich – 400zł./rgodz.
   • pełna manualna rewizja pomieszczeń metoda Pinkertona – 80zł./rgodz.
   • użycie detektora złączy nieliniowych – 150zł./rgodz.
   • dalsza (po wykonaniu usługi) analiza zebranych danych elektronicznych – 80zł./rgodz.
  4. Badanie telefonu GSM z uwzględnieniem metod „służbowych” („jaskółka”, VBT, tzw. „systemy” klasy Pegasus – w rzeczywistości są to wirusy) – 500zł./aparat.
 4. OGÓLNE WARUNKI USŁUG

  Zlecając czynności klient akceptuje następujące warunki współpracy, niestosowanie się do poniższych zasad powoduje rozwiązanie umowy bez odszkodowania.

  1. Nie prowadzimy obserwacji „na telefon” - wybór miejsca, czasu i sposobu prowadzenia obserwacji należy do profesjonalistów.
  2. Nie podejmujemy czynności wobec osób/podmiotów nieznanych, takie działania stwarzają ZAGROŻENIE dla nas i klienta, bez sporządzenia opracowania operacyjnego pracują tylko amatorzy lub oszuści.
  3. Nie „modyfikujemy” treści raportów pod oczekiwania klienta – sprawozdanie zawiera wyłącznie faktyczne, udokumentowane okoliczności.
  4. Nie prowadzimy czynności na podstawie podejrzeń, które uznamy za oczywiście bezzasadne.
  5. W uzasadnionych wypadkach przed podjęciem czynności wymagamy dostarczenia opinii lekarskiej co do zdrowia psychicznego klienta.
  6. Nie prowadzimy NIGDY, ŻADNYCH czynności w których miałby uczestniczyć lub bezpośrednio obserwować klient.
  7. Minimalny czas od przyjęcia zlecenia do podjęcia czynności terenowych wynosi 3 dni.

P.A.W. REDIGO sp. z o.o.
Dane firmowe/dane do faktury:
Kasztanowa 20/8
53-125 Wrocław

Konto Skype: geheimdiensten_agentur
NIP: 8942862533
REGON: 933042312
KRS: 0000221414
nr wpisu MSWiA: RD-41/2008

Działamy także na terenie:
Detektyw Wrocław

Detektyw

Wrocław
Detektyw Wałbrzych

Detektyw

Wałbrzych
Detektyw Legnica

Detektyw

Legnica
Detektyw Jelenia Góra

Detektyw

Jelenia Góra
Detektyw Lubin

Detektyw

Lubin
Detektyw Głogów

Detektyw

Głogów
Detektyw Świdnica

Detektyw

Świdnica
Detektyw Bolesławiec

Detektyw

Bolesławiec
Detektyw Oleśnica

Detektyw

Oleśnica
Detektyw Oława

Detektyw

Oława
Detektyw Dzierżoniów

Detektyw

Dzierżoniów
Detektyw Zgorzelec

Detektyw

Zgorzelec

Teren działania

Wszelkie materiały umieszczone w serwisie prezentujące warunki wykonania usług i/lub sprzedaży produktów, są informacją handlową i nie  mogą być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ustęp 1 Kodeksu  Cywilnego. Stanowią one zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71  Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w  rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.