O nas

REDIGO

Kreatywnie podchodzimy do problemu klienta, staramy się go rozwiązać, początek współpracy z naszą firmą to konsultacja, nie wykonywane na ślepo bez znajomości sprawy, absurdalne obserwacje nie wiadomo kogo i nie wiadomo po co. Zdecydowana większość sprawozdań z usług detektywistycznych które widzieliśmy przez 20-cia, z okładem, lat pracy, to … makulatura, wykonana bez znaczenia dla problemu klienta, a często także zupełnie bezwartościowa merytorycznie. Tutaj najpierw oceniamy jak Państwu pomóc, nie jak wziąć jak największą zaliczkę.

Gwarantujemy, że nasza praktyka i pozycja zawodowa nie pozwalają na wykonywanie czynności dla zysku - bez związku z rezultatem sprawy, dla nas liczy się renoma i polecenia zadowolonych klientów. Osoby z nami współpracujące mają rzeczywiste umiejętności i przeszkolenie, praktykę w tajnej pracy, nie tylko ukończone kursy, w prywatnych szkołach „zrywania czereśni”. Nie pozycjonujemy naszej firmy na „zdrady”, które kojarzą się z tą pracą amatorom, faktycznie prowadzimy śledztwa kryminalne - prochy, szantaże, przekupstwa urzędników, politycznie ustawione nagonki? … Zapraszamy do kontaktu!

Bezpieczeństwo we współpracy z naszą firmą jest gwarantowane przez fakt, że mając do czynienia z prawdziwymi problemami kryminalnymi, dilerami, bandytami, zorganizowaną przestępczością, stosujemy zasady pracy operacyjnej, tajną łączność, legendowanie, jeżeli trzeba pełny reżim operacyjny, naprawdę przejmujemy się bezpieczeństwem i anonimowością klienta, te procedury to dla nas konieczność, we własnym interesie. Osoby które nie mają żadnej wiedzy na temat prawdziwej pracy operacyjnej i … robią zdjęcia spacerującym parom, nie odczuwają takiej potrzeby, co najwyżej tak mówią klientom, nie wiedząc nic na temat tego co faktycznie trzeba zrobić by być bezpiecznym. Jeżeli Państwa sprawa ma charakter kryminalny, polityczny czy gospodarczy, to będzie Państwu bardzo, bardzo trudno, znaleźć kompetentnego wykonawcę usługi, dlatego zapraszamy do nas.

Działalność firmy rozpoczęła się w 2002 roku od windykacji długów

Prędko zdaliśmy sobie sprawę z tego, że system ochrony praw wierzyciela w naszym kraju ... nie działa (delikatnie mówiąc) tak jak powinien. Na co dzień spotykaliśmy się z niekompetencją sędziów, lenistwem i opieszałością prokuratorów, policjantów, komorników ... Wkrótce zdaliśmy sobie sprawę z prostych faktów: jeżeli ktoś celowo dokonuje przestępstw gospodarczych, to może prowadzić swój proceder w niemal niezakłócony sposób. Dlatego nasza firma jest autorem frazy "windykacja karna", dlatego widzimy rozwiązanie takich problemów wyłącznie przez detektywa - jako skuteczną metodę. 

Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere. Pierwszy nakaz moralny, nakaz pracy dla pozytku nie dla zysku ... dtetktyw powinien to rozumieć ... Oto są nakazy prawa: żyć uczciwie, drugiego nie krzywdzić, każdemu oddać to, co mu się należy. Interpida content verba, qui timide rogat, docet negare ... Niech twe słowa będą nieustraszone, kto prosi nieśmiało, uczy odmowy, nie ma pracy operacyjnej, nie ma detektywa ani rozwiązania sprawy, jeżeli się tego nie rozumie. Nullus videtur dolo facere, qui suo iure utitur - nie uważa się, aby postępował podstępnie ten, kto wykonuje swoje uprawnienia, detektyw jest właśnie tym który powinien to rozumieć najlepiej.

Prywatna Agencja Wywiadowcza

Stopniowo w miarę rozwoju działalności i postępu doświadczeń praktycznych zdaliśmy sobie sprawę z rzeczywistego rozmiaru korupcji aparatu władzy publicznej. Z tego jak wielkie szkody wywołuje nepotyzm i biurokracja w aparacie wymiaru sprawiedliwości i organach ścigania, mając do czynienia z rozmaitymi przestępstwami zrozumieliśmy, że ten ... brak skuteczności aparatu dotyczy wszystkich pokrzywdzonych, nie tylko wierzycieli. Korzystając z bogatej wiedzy teoretycznej i ... rodzinnej tradycji wspólników, postanowiliśmy powiedzieć DOŚĆ. Tak powstała koncepcja która odzwierciedla się w naszej nazwie Prywatna Agencja Wywiadowcza.

Wrocławska Agencja Detektywistyczna

Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere.

Intrepida constent verba, qui timide rogat, docet negare.

Nullus videtur dolo facere, qui suo iure utitur.

P.A.W. REDIGO sp. z o.o.
Dane firmowe/dane do faktury:
Kasztanowa 20/8
53-125 Wrocław

Signal: 792 430 078
NIP: 8942862533
REGON: 933042312
KRS: 0000221414
nr wpisu MSWiA: RD-41/2008

Działamy także na terenie:
Detektyw Wrocław

Detektyw

Wrocław
Detektyw Wałbrzych

Detektyw

Wałbrzych
Detektyw Legnica

Detektyw

Legnica
Detektyw Jelenia Góra

Detektyw

Jelenia Góra
Detektyw Lubin

Detektyw

Lubin
Detektyw Głogów

Detektyw

Głogów
Detektyw Świdnica

Detektyw

Świdnica
Detektyw Bolesławiec

Detektyw

Bolesławiec
Detektyw Oleśnica

Detektyw

Oleśnica
Detektyw Oława

Detektyw

Oława
Detektyw Dzierżoniów

Detektyw

Dzierżoniów
Detektyw Zgorzelec

Detektyw

Zgorzelec

Teren działania

Wszelkie materiały umieszczone w serwisie prezentujące warunki wykonania usług i/lub sprzedaży produktów, są informacją handlową i nie  mogą być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ustęp 1 Kodeksu  Cywilnego. Stanowią one zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71  Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w  rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.