O nas

REDIGO

Dobry detektyw to rzadkość, jeżeli szukasz współczesnego wcielenia legendy Scherlocka Holmesa to dostarczymy ci do twojej sprawy kogoś kto wyda ci się niemal jego avatarem

Działalność firmy rozpoczęła się w 2002 roku od windykacji długów

Prędko zdaliśmy sobie sprawę z tego, że system ochrony praw wierzyciela w naszym kraju ... nie działa (delikatnie mówiąc) tak jak powinien. Na co dzień spotykaliśmy się z niekompetencją sędziów, lenistwem i opieszałością prokuratorów, policjantów, komorników ... Wkrótce zdaliśmy sobie sprawę z prostych faktów: jeżeli ktoś celowo dokonuje przestępstw gospodarczych, to może prowadzić swój proceder w niemal niezakłócony sposób. 

Prywatna Agencja Wywiadowcza

Stopniowo w miarę rozwoju działalności i postępu doświadczeń praktycznych zdaliśmy sobie sprawę z rzeczywistego rozmiaru korupcji aparatu władzy publicznej. Z tego jak wielkie szkody wywołuje nepotyzm i biurokracja w aparacie wymiaru sprawiedliwości i organach ścigania, mając do czynienia z rozmaitymi przestępstwami zrozumieliśmy, że ten ... brak skuteczności aparatu dotyczy wszystkich pokrzywdzonych, nie tylko wierzycieli. Korzystając z bogatej wiedzy teoretycznej i ... rodzinnej tradycji wspólników, postanowiliśmy powiedzieć DOŚĆ. Tak powstała koncepcja która odzwierciedla się w naszej nazwie Prywatna Agencja Wywiadowcza.

Wrocławska Agencja Detektywistyczna

Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere.

Intrepida constent verba, qui timide rogat, docet negare.

Nullus videtur dolo facere, qui suo iure utitur.

P.A.W. REDIGO sp. z o.o.
Dane firmowe/dane do faktury:
Kasztanowa 20/8
53-125 Wrocław

Konto Skype: geheimdiensten_agentur
NIP: 8942862533
REGON: 933042312
KRS: 0000221414
nr wpisu MSWiA: RD-41/2008

Działamy także na terenie:
Detektyw Wrocław

Detektyw

Wrocław
Detektyw Wałbrzych

Detektyw

Wałbrzych
Detektyw Legnica

Detektyw

Legnica
Detektyw Jelenia Góra

Detektyw

Jelenia Góra
Detektyw Lubin

Detektyw

Lubin
Detektyw Głogów

Detektyw

Głogów
Detektyw Świdnica

Detektyw

Świdnica
Detektyw Bolesławiec

Detektyw

Bolesławiec
Detektyw Oleśnica

Detektyw

Oleśnica
Detektyw Oława

Detektyw

Oława
Detektyw Dzierżoniów

Detektyw

Dzierżoniów
Detektyw Zgorzelec

Detektyw

Zgorzelec

Teren działania

Wszelkie materiały umieszczone w serwisie prezentujące warunki wykonania usług i/lub sprzedaży produktów, są informacją handlową i nie  mogą być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ustęp 1 Kodeksu  Cywilnego. Stanowią one zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71  Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w  rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.