Detektyw Jelenia Góra

REDIGO

Jelenia Góra (łac. Cervimontium, Mons Cervi, niem. Hirschberg im Riesengebirge, cz. Jelení Hora, dawniej Hiršberk, Hornšperk) – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, w śródgórskiej Kotlinie Jeleniogórskiej, nad rzeką Bóbr.

Jelenia góra jest wspominana przez wielu naszych detektywów z powodu prowadzenia na tym terenie szeregu śledztw kryminalnych.

Miasto jest również siedzibą powiatu karkonoskiego, Zarządu Karkonoskiego Parku Narodowego oraz polską stolicą Euroregionu Nysa. Nasi detektywi mają wielu przyjaciół i współpracowników na jej terenie.

Historyczne miasto leży na Dolnym Śląsku.

Jelenia Góra uzyskała lokację miejską przed 1281 rokiem.

Jelenia Góra była stolicą województwa jeleniogórskiego w latach 1975–1998. Obecnie ma status miasta na prawach powiatu.

Władze wielu jednostek samorządu terytorialnego zlecały w przeszłości naszym detektywom wykrywanie podsłuchów. Według danych GUS z 30 czerwca 2020 r. Jelenia Góra liczyła 78.778 mieszkańców i była czwartym pod względem liczby ludności (po Wrocławiu, Wałbrzychu i Legnicy) miastem w województwie dolnośląskim. Tej wielkości miasto stwarza naszym detektywom wiele okazji do prowadzenia rozmaitych zleceń. Miasto razem z 18 okolicznymi gminami podpisało w dniu 6 maja 2015 porozumienie na podstawie którego powołano Aglomerację Jeleniogórską liczącą 209.000 mieszkańców. W mieście działa ponad 12 000 podmiotów gospodarczych, z czego ponad 200 z udziałem kapitału zagranicznego, m.in. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa, Producent Maszyn Papierniczych PMPoland S.A. (dawniej Beloit, jeszcze wcześniej Fampa), Jelenia Plast, Draexlmaier, Dr Schneider oraz Zorka. Z jednej strony jest to okazja do rozwoju gospodarczego, z drugiej jednak kapitał zagraniczny działający w Polsce generuje rozmaite patologie korporacyjne które były przedmiotem wielu spraw naszych detektywów.

Na terenie miasta funkcjonują następujące galerie handlowe: Galeria Karkonoska, Galeria Sudecka, Dom Handlowy, Pasaż Grodzki oraz (od 14.10.2015) Nowy Rynek (pow. 56 tys. m kw., 115 lokali, parking na 800 miejsc, koszt budowy 200 mln zł). W galeriach handlowych dochodzi do wielu nadużyć ze strony - tak pracodawców (mobbing) jak i pracowników (kradzieże). Z tego powodu nasi detektywi prowadzili kilka zleceń na takim terenie.

Na terenie miasta działa Buddyjski Związek Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu – związek wyznaniowy zarejestrowany w Polsce 27 stycznia 1984 roku, początkowo jako Stowarzyszenie Buddyjskie Karma Kagyu. 7 kwietnia 1990 roku wpisany do rejestru Kościołów i innych związków wyznaniowych prowadzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w dziale A, pozycja 15. W 2011 roku związek liczył 8284 członków i sympatyków skupionych w 62 ośrodkach medytacyjnych. Związkowi przewodziło 21 nauczycieli podróżujących po Polsce i zagranicy nauczając buddyzmu. Według danych spisu powszechnego z 2011 roku przynależność do Buddyjskiego Związku Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu zadeklarowały 3602 osoby. Buddyzm jest fundamentem sztuki wojennej starych stylów, a te z kolei są fundamentem kształtowania umysłu i ciała wywiadowcy, nasi detektywi to także wywiadowcy.

Z uwagi na bogate doświadczenie nasi detektywi oferują zarówno wykrywanie podsłuchu jak i wszelkie inne usługi detektywistyczne, z powodzeniem od wielu lat.

Nasza agencja wywiadowcza zaprasza do lektury pozostałej zawartości serwisu, nasi detektywi oczekują na wzywania z Państwa strony. Jako jedna z niewiele tego typu firm w Polsce oferujemy wszystkie rodzaje usług detektywistycznych na najwyższym poziomie. Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda musicie trochę poczekać!

P.A.W. REDIGO sp. z o.o.
Dane firmowe/dane do faktury:
Kasztanowa 20/8
53-125 Wrocław

Signal: 888 855 543
NIP: 8942862533
REGON: 933042312
KRS: 0000221414
nr wpisu MSWiA: RD-41/2008

Działamy także na terenie:
Detektyw Wrocław

Detektyw

Wrocław
Detektyw Wałbrzych

Detektyw

Wałbrzych
Detektyw Legnica

Detektyw

Legnica
Detektyw Jelenia Góra

Detektyw

Jelenia Góra
Detektyw Lubin

Detektyw

Lubin
Detektyw Głogów

Detektyw

Głogów
Detektyw Świdnica

Detektyw

Świdnica
Detektyw Bolesławiec

Detektyw

Bolesławiec
Detektyw Oleśnica

Detektyw

Oleśnica
Detektyw Oława

Detektyw

Oława
Detektyw Dzierżoniów

Detektyw

Dzierżoniów
Detektyw Zgorzelec

Detektyw

Zgorzelec

Teren działania

Wszelkie materiały umieszczone w serwisie prezentujące warunki wykonania usług i/lub sprzedaży produktów, są informacją handlową i nie  mogą być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ustęp 1 Kodeksu  Cywilnego. Stanowią one zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71  Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w  rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.