Zabezpieczenia antypodsłuchowe

Zabezpieczenia antypodsłuchowe

W jaki sposób zabezpieczyć się przed nielegalną inwigilacją potocznie zwana podsłuchem?

Skąd bierze się dostępna przeciętnemu człowiekowi wiedza na temat?

Postanowiliśmy przeprowadzić krótką analizę – opierając się na tezie, że przeciętna wiedza jest kształtowania przez pierwsze 10 wyników wyszukań Google <<antypodsłuch>>, oto co znaleźliśmy:

Na pierwszym miejscu reklama firmy usługowej, cytując: „jako jedyna firma w Polsce posiada kompletny specjalistyczny sprzęt (…) zatrudnione w naszej Spółce jako jedne z nielicznych (...) posiadają poświadczenia bezpieczeństwa NATO, UE oraz zostali przeszkoleni w REI USA” … no cóż – powinna to być reklama poważnej firmy, tymczasem rzeczone certyfikaty posiadają tysiące urzędników państwowych i nie mają one żadnego bezpośredniego związku z tematem rozważań, podaje się również, że zostali przeszkoleni przez jednego z głównych producentów sprzętu, no cóż każdy fachowiec tej branży wie, że posługiwanie się sprzętem jednego wytwórcy jest logicznym i operacyjnym absurdem :)

Na drugim miejscu mamy produkcję kabin ekranowanych, co do rzeczywistej skuteczności rozwiązań wykonanych wg norm NATO może poświadczyć jedynie wojna, tymczasem – ponieważ są dostępne oficjalnie można się samemu przekonać, w każdym bądź razie z praktyki – istnieją znacznie lepsze rozwiązania firm komercyjnych które w ogóle się do tych norm nie odnoszą, biurokracja to biurokracja, mechanizmy „przetargowe” wyznaczają standardy zamówień publicznych w całej Unii Europejskiej a tym samym wygórowaną cenę tej stalowej folii (zasadniczo powinna być jednak miedziana) i paru innych materiałów budowlanych, robocizna stanowi tu przytłaczająco dominującą pozycję kosztorysu, za to spełnia w/wym. normę :)

Na trzecim … trzy wykrywacze sygnału radiowego z migającymi diodami, no cóż, zestaw małego chemika … niestety wykrywają każde lub bardzo szeroko rozumiane sygnały radiowe, stanowczo nie polecamy podejmowania decyzji (jakichkolwiek) na podstawie tego …. czy migają :)

Na czwartym (tego już zazwyczaj przeciętny odbiorca nie czyta …) wreszcie prawdziwa oferta – rzeczywisty i prawidłowy opis poszukiwania namiernika GPS w samochodzie, dowiadujemy się paru szczegółów na temat działania tych urządzeń.

Na piątym miejscu … (poznaję swój spis treści oferty nie po raz pierwszy, nie patentowałem więc się tylko uśmiecham) … znajdujemy m.in. stwierdzenie: "Większość podsłuchów do przekazywania sygnału dźwiękowego wykorzystuje fale radiowe o różnej częstotliwości. Fale te są możliwe do wykrycia za pomocą specjalistycznego sprzętu, jakim dysponuje autor...” gdyby większość czyli ilość wystarczająca do pominięcia takich co właśnie nie przekazują niczego nadajnikiem radiowym … była wystarczająca to w ogóle żadnych absolutnie badań nie trzeba by prowadzić, proces analizy sygnału można bowiem zautomatyzować, tymczasem jakimś cudem jedną z głównych potrzebnych umiejętności jest manualna rewizja pomieszczeń …

Szóstkę zamykają … dwie strony do których dołożono po akapicie na zasadzie może się coś uda wycisnąć z telefonu, czyli dla przeciętnego człowieka nadal … wielkie nic ...

My nie opieramy się an przekonaniu, że skoro klient nic nie wie o naszej pracy to jest całkiem obojętne jak i czym się ją wykona, byle drogo … niestety takie podejście dominuje … jeżeli chcesz nawiązać współprace z poważnymi fachowcami, takimi którzy najpierw poznają twoje potrzeby, przeprowadza wywiad źródłowy i dostosują usługę do twoich możliwości finansowych – zadzwoń do Nas!


Jeżeli ktoś podaje z góry cenę usługi (np. na podstawie metrów kwadratowych biura) bez wizji lokalnej to albo jest 100% oszustem albo kompletnym amatorem, nie znając konstrukcji budynku, tła sygnałów EM i wyposażenia technicznego danego miejsca, po PROSTU NIE MOŻNA OBLICZYĆ ROBOCZOGODZIN więc podawanie ceny zmierza jedynie do efektu „nabicia w butelkę”. Potem zaś wykonuje się po prostu taką cześć rzeczywistej pracy jaką wykonawca uzna za „nie podejrzany” dla klienta. Proszę spokojnie pomyśleć czy jest to dobry prognostyk co od ewentualnej współpracy. Proszę także pamiętać, że każdy profesjonalny atakujący umieszcza kilka źródeł, nigdy jedno, praca ekipy dopiero się rozpoczyna po odnalezieniu „pluskwy” ...


P.A.W. REDIGO sp. z o.o.
Dane firmowe/dane do faktury:
Kasztanowa 20/8
53-125 Wrocław

Signal: 888 855 543
NIP: 8942862533
REGON: 933042312
KRS: 0000221414
nr wpisu MSWiA: RD-41/2008

Działamy także na terenie:
Detektyw Wrocław

Detektyw

Wrocław
Detektyw Wałbrzych

Detektyw

Wałbrzych
Detektyw Legnica

Detektyw

Legnica
Detektyw Jelenia Góra

Detektyw

Jelenia Góra
Detektyw Lubin

Detektyw

Lubin
Detektyw Głogów

Detektyw

Głogów
Detektyw Świdnica

Detektyw

Świdnica
Detektyw Bolesławiec

Detektyw

Bolesławiec
Detektyw Oleśnica

Detektyw

Oleśnica
Detektyw Oława

Detektyw

Oława
Detektyw Dzierżoniów

Detektyw

Dzierżoniów
Detektyw Zgorzelec

Detektyw

Zgorzelec

Teren działania

Wszelkie materiały umieszczone w serwisie prezentujące warunki wykonania usług i/lub sprzedaży produktów, są informacją handlową i nie  mogą być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ustęp 1 Kodeksu  Cywilnego. Stanowią one zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71  Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w  rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.