Detektyw Legnica

REDIGO

Legnica (do 1946 roku: Lignica, cz. Lehnice, niem. Liegnitz) – miasto na prawach powiatu w Polsce, w środkowej części województwa dolnośląskiego, w większości na Równinie Legnickiej, położone nad rzekami: Kaczawą (lewy dopływ Odry) i wpadającą do niej Czarną Wodą. Legnica jest miastem z którym naszych detektywów łączą długoletnie doświadczenia współpracy z kancelariami adwokackimi.

Legnica uzyskała lokację miejską przed 1252 rokiem. W latach 1809–1945 Legnica była stolicą rejencji legnickiej w pruskiej prowincji Śląsk. Od 1 czerwca 1975r. do 31 grudnia 1998r. miasto było stolicą województwa legnickiego. Niektóre ze współpracujących z naszymi detektywami kancelarii adwokackich powstały już w tym okresie.

Od 1992r. stolica diecezji legnickiej Kościoła rzymskokatolickiego. Od 1999 roku siedziba władz ziemskiego powiatu legnickiego.

Według danych GUS na dzień 30 czerwca 2020r. Legnica liczyła 99 072 mieszkańców i była trzecim co do wielkości (po Wrocławiu i Wałbrzychu) miastem w województwie. Tej wielkości miasto, zwłaszcza ze względu na funkcjonowanie w ramach organizmu gospodarczego Zagłębia Miedziowego – stwarza to okazję dla naszej agencji detektywistycznej do pozyskiwania zleceń gospodarczych. Stanowi najdalej wysunięty na południe i największy ośrodek miejski Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. Legnica stanowi ośrodek LGOM, znajdują się w niej zakłady należące do KGHM Polska Miedź, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Legnicki Park Technologiczny. Wszystkie te organizmy gospodarcze były już w ciągu ostatnich 20 lat terenem lub częściowym terenem działań naszych detektywów. Pomimo że w samym mieście nie działa żadna kopalnia, z uwagi na położenie w LGOM i lokalizację w Zagłębiu Miedziowym, jednym z największych pracodawców w mieście są zakłady przemysłu miedziowego. Niestety w spółkach skarbu państwa dochodzi do wielu patologii, nasi detektywi wielokrotnie poszukiwali podsłuchów na tym terenie. Są to m.in. Huta Miedzi Legnica, Fabryka Przewodów Nawojowych „Patelec Elpena”, Pol-Miedź Trans oraz połączone z polkowickim „Zanamem” zakłady „Zanam-Legmet”.

W mieście działa Instytut Metali Nieżelaznych, składający się z 3 zakładów przy hucie miedzi: Doświadczalnych Hutnictwa Miedzi, Doświadczalny Chemii i Zakład Materiałów Ściernych. Niestety w Zagłębiu Miedziowym jest wiele pokus dla przekupnych polityków, nie jeden nasz detektyw uczył się trudnych spraw na tym terenie.

Duże znaczenie w strukturze zatrudnienia w mieście i regionie ma Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, najwięcej pracowników (1300) zatrudnia w niej firma Winkelmann – producent podgrzewaczy wody oraz elementów dla branży sanitarnej i motoryzacyjnej. Branże sanitarna i instalacyjna jest jednym z najczęstszych klientów naszych detektywów. W strefie występuje przemysł motoryzacyjny, meblowy, spożywczy, maszynowy, chemiczny i metalowy.

Z uwagi na bogate doświadczenie nasi detektywi oferują zarówno wykrywanie podsłuchu jak i wszelkie inne usługi detektywistyczne, wszystkim tym branżom, z powodzeniem od wielu lat.

Nasza agencja wywiadowcza zaprasza do lektury pozostałej zawartości serwisu, nasi detektywi oczekują na wzywania z Państwa strony. Jako jedna z niewiele tego typu firm w Polsce oferujemy wszystkie rodzaje usług detektywistycznych na najwyższym poziomie. Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda musicie trochę poczekać!

P.A.W. REDIGO sp. z o.o.
Dane firmowe/dane do faktury:
Kasztanowa 20/8
53-125 Wrocław

Signal: 888 855 543
NIP: 8942862533
REGON: 933042312
KRS: 0000221414
nr wpisu MSWiA: RD-41/2008

Działamy także na terenie:
Detektyw Wrocław

Detektyw

Wrocław
Detektyw Wałbrzych

Detektyw

Wałbrzych
Detektyw Legnica

Detektyw

Legnica
Detektyw Jelenia Góra

Detektyw

Jelenia Góra
Detektyw Lubin

Detektyw

Lubin
Detektyw Głogów

Detektyw

Głogów
Detektyw Świdnica

Detektyw

Świdnica
Detektyw Bolesławiec

Detektyw

Bolesławiec
Detektyw Oleśnica

Detektyw

Oleśnica
Detektyw Oława

Detektyw

Oława
Detektyw Dzierżoniów

Detektyw

Dzierżoniów
Detektyw Zgorzelec

Detektyw

Zgorzelec

Teren działania

Wszelkie materiały umieszczone w serwisie prezentujące warunki wykonania usług i/lub sprzedaży produktów, są informacją handlową i nie  mogą być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ustęp 1 Kodeksu  Cywilnego. Stanowią one zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71  Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w  rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.