Detektyw Lubin

Prywatny detektyw w Lubinie.

Nasze biuro detektywistyczne obsługuje klientów z terenu Lubina, Chocianowa, Polkowic, Rudnej, Prochowic i Chojnowa. Nasi detektywi prowadzili w ciągu ostatnich 20 lat wiele dochodzeń w sprawach cywilnych, karnych i rodzinnych, w tym szereg realizacji polegających na wykrywaniu podsłuchów, obserwacji osób i obiektów, doradztwie w zakresie techniki operacyjnej, udziale detektywów w czynnościach policji, współpracy z jednostkami prokuratury w zakresie zwalczania oszustw, wyłudzeń i innych przestępstw gospodarczych. Posiadamy na tym terenie bogate zasoby osobowe i odpowiednie środki techniczne umożliwiające także realizację zleceń nietypowych.

Nasi detektywi byli także przydatni wielu osobom prywatnym w rozwiązywaniu ich problemów rodzinnych. Specjalizujemy się również w usługach detektywistycznych na rzecz ofiar gróźb karalnych, prób wymuszeń i przemocy domowej. Na tym terenie detektywi mieli okazję prowadzić śledztwa w zakresie obejmującym wywiad i kontrwywiad gospodarczy w jednostkach gospodarki, zakładach przemysłowych i przedsiębiorstwach handlowych. Oczywiście szczegóły prowadzonych postępowań są ściśle tajne jednak jeżeli chcielibyście się Państwo zapoznać bliżej z metodami pracy naszych detektywów to zapraszamy do rozmowy, na spotkaniu podajemy przykłady spraw w formie case study bez informacji wrażliwych i objętych przepisami o ochronie tajemnicy zawodowej, handlowej czy państwowej.

Naszą dewizą jest: „Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda musicie chwilę poczekać”.


P.A.W. REDIGO sp. z o.o.
Dane firmowe/dane do faktury:
Kasztanowa 20/8
53-125 Wrocław

Konto Skype: geheimdiensten_agentur
NIP: 8942862533
REGON: 933042312
KRS: 0000221414
nr wpisu MSWiA: RD-41/2008

Działamy także na terenie:
Detektyw Wrocław

Detektyw

Wrocław
Detektyw Wałbrzych

Detektyw

Wałbrzych
Detektyw Legnica

Detektyw

Legnica
Detektyw Jelenia Góra

Detektyw

Jelenia Góra
Detektyw Lubin

Detektyw

Lubin
Detektyw Głogów

Detektyw

Głogów
Detektyw Świdnica

Detektyw

Świdnica
Detektyw Bolesławiec

Detektyw

Bolesławiec
Detektyw Oleśnica

Detektyw

Oleśnica
Detektyw Oława

Detektyw

Oława
Detektyw Dzierżoniów

Detektyw

Dzierżoniów
Detektyw Zgorzelec

Detektyw

Zgorzelec

Teren działania

Wszelkie materiały umieszczone w serwisie prezentujące warunki wykonania usług i/lub sprzedaży produktów, są informacją handlową i nie  mogą być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ustęp 1 Kodeksu  Cywilnego. Stanowią one zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71  Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w  rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.